< wstecz

WOW!
Dzieci, to jest angielski!

Angielski dla przedszkolaków (już od 3 roku życia)

Informacje ogólne o metodzie:

Steve Watts wraz ze swoją przyjaciółką Maggie the Magpie prowadzą dzieci poprzez kolorowy świat angielskiego we wszystkich książkach. Każda lekcja zawiera do czterech filmów z historyjkami i piosenkami. Steve skłania dzieci do reagowania i komunikacji poprzez zabawne skecze, co sprawia, że wszystkie lekcje są wzbogacone o elementy nauki z native speakerem.

Zalety WOW:

WOW English to pierwsza książka do nauki z prawdziwą twarzą, filmami, piosenkami, grami, kartami, pieczątkami oraz kompletnym podręcznikiem nauczyciela:

  • interakcja z native speakerem poprzez piosenki i filmy,
  • nauka poprzez zabawę i aktywną komunikację,
  • komunikacja z dziećmi z użyciem prawdziwej ludzkiej twarzy Steve’a Wattsa,
  • angażuje pamięć emocjonalną, dzięki czemu nauka jest bardziej efektywna,
  • rodzice mogą obserwować postępy swoich dzieci i otrzymują wskazówki, jak pracować z dziećmi w domu.

Ile trwa kurs i dla kogo jest przeznaczony?

Trzy podręczniki tworzą obszerny 3-letni kurs. Dzieci w wieku 3 lub 4 lat mogą rozpocząć od książki żółtej (Yellow). Kiedy mają 5 lub 6 lat mogą uczyć się z niebieskiej (Blue) albo czerwonej (Red). Jednak kurs pozwala dzieciom rozpocząć naukę od którejkolwiek z książek, ponieważ niekoniecznie muszą być przerabiane w określonej kolejności. Dzięki temu kurs jest elastyczny i pozwala nauczycielowi uczyć zróżnicowane grupy.

Każda jednostka w podręczniku zapewnia materiał na 1 miesiąc. Książka żółta wprowadza 6, a niebieska i czerwona 8 nowych słówek na miesiąc. W pierwszym tygodniu ćwiczymy 3 lub 4 nowe słowa, w drugim tygodniu dodajemy kolejne 3 lub 4 nowe słowa, a w trzecim tygodniu wszystkie nowe słowa są powtarzane i ćwiczone razem.